Kontakta oss

Vill du ha en offert, har du frågor kring vårt arbete eller vill du bara prata av dig lite? Här hittar du kontaktuppgifter till alla våra kontor.

Från idé till färdig produkt

Lugn, vi löser det

Med över 65 anställda och verkstäder i Piteå, Skellefteå och Umeå har vi bred kompetens och stor erfarenhet av allt från industrimek, svetsning och montage till rörinstallationer, fältservice och tillverkning av stålkonstruktioner. Vi erbjuder helhetslösningar från idé till färdig produkt – ett fullserviceföretag inom industrin med andra ord.

Piteå

Hammarvägen 4A
943 36 Öjebyn

0911 – 27 60 60
info@nikab.nu

Tim Marklund

Tim Marklund

VD

info@nikab.nu

Adam Thomelius

Adam Thomelius

Delägare

adam@nikab.nu

076-8123478

Ida Määttä Hall

Ida Määttä Hall

HR

ida@nikab.nu

070-4868435

AnnSofie Öhman

AnnSofie Öhman

Ekonomi

ekonomi@nikab.nu

070-5247575

Jesper Janzén

Jesper Janzén

Projekt & konstruktion

jesper@nikab.nu

076-8462230

Mattias Öberg

Mattias Öberg

Verkstad

verkstad@nikab.nu

070-2663643

Anders Ershammar

Anders Ershammar

Arbetsledare

anders@nikab.nu

070-6093015

Roger Marklund

Roger Marklund

Arbetsledare

roger@nikab.nu

070-3254010

Marcus Bergström

Marcus Bergström

Arbetsledare

marcus@nikab.nu

070-6557947

Skellefteå

Norra Järnvägsgatan 57
931 37 Skellefteå

skelleftea@nikab.nu

 

David Brännström

David Brännström

Arbetsledare

david@nikab.nu

070-2277718

Umeå

Kabelvägen 24B
901 33 Umeå
umea@nikab.nu

Edwin Holm

Edwin Holm

Arbetsledare

edwin@nikab.nu

070-2500977

Kiruna

Johan Vanhainen

Johan Vanhainen

Arbetsledare

johan@nikab.nu

076-1337147

Nikab - Lugn vi är påväg

Lugn, vi är på väg

Med oss ligger ni alltid ett steg före